درباره شرکت متین گذر تولید کننده محصولات سوپر لایف | Super Life

معرفی و تاریخچه شرکت متین گذر از سال ۱۳۸۱ تا امروز

شرکت متین گذر در تاریخ ۲۵ آبان ۱۳۸۱ در اداره ثبت شرکت‌ها به شماره ۱۹۶۰۳۰ به ثبت قانونی رسید و فعالیت بازرگانی خود را در زمینه واردات دربازکن‌های برقی و موتورهای کرکره و راه بندهای کنترل تردد آغاز نمود. این شرکت به مدیریت آقای محمدرضا مشکاتی فعالیت خود را بر سه اصل «رونق اقتصادی»، «ایجاد شغل و کارآفرینی» و «مدرن‌سازی سامانه‌های سنتی» استوار نموده است.


شرکت متین گذر نزدیک به دو دهه فعالیت، این افتخار را دارد که تعداد زیادی از جوانان جویای کار را ضمن آموزش تخصصی، در زمینه بازرگانی نیز فعال نموده و آن‌ها را با تجربه کافی وارد بازار کار نماید. در سال‌های ابتدایی فعالیت، این شرکت وارد کننده برندهای معروف و مطرح اروپایی مانند دربازکن‌های اتوماتیک نایس ایتالیا، سیا ایتالیا، کی اتومیشن ایتالیا، لایف ایتالیا، موتورهای کرکره پوژال اسپانیا و توبولار چین بوده است که به صورت انحصاری روی این دستگاه‌ها فعالیت می‌کرد و با نمایندگی‌های متعددی در سراسر ایران فعال بوده است. به طوری که تمام برندهای وارداتی این شرکت با هولوگرام مخصوص متین گذر قابل شناسایی هستند.


ولی از سال ۱۳۹۸ و با بسته شدن مسیرهای قانونی واردات این نوع محصولات، شرکت متین گذر اقدام به تولید این محصولات در داخل کشور کرده است و با این کار برخی از مشکلات و معایب دستگاه‌های اروپایی را نیز رفع کرده و کیفیت محصولات خود را در سطح محصولات قدرتمند اروپایی ارتقاء‌ داده است. امروز این محصولات با برند سوپر لایف که در چهار نوع ۳۰۰، ۴۰۰، ۵۰۰ و ۶۰۰ در بازار با بسته‌بندی منحصربه فرد عرضه می‌شود. شرکت متین گذر این افتخار را دارد که علاوه بر فروش بحث خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات خود را که از مهم‌ترین مقوله‌های بازرگانی است به نحو احسن انجام داده و به واسطه نیروهای متخصصی که آموزش داده است، بتواند به حقوق مصرف‌کنندگان خود احترام گذاشته و تا ۲۴ ماه گارانتی و ۵ سال خدمات پس از فروش با کیفیت و به صورت سازمان‌دهی شده ارائه نماید.

با ما در تماس باشید 
Automatismos Pujol ایتالیا
Home Life ایتالیا
King Gates ایتالیا
Key Automation ایتالیا
SEA ایتالیا
Nice ایتالیا