طراحی سایت
فهرست محصولات فروشگاه

درباره متین‌گذر و قوانین فروشگاه

  • درباره فروشگاه
  • قوانین و مقررات

شرکت متین گذر مورخ 1381/09/25 در اداره ثبت شرکت ها به شماره 196030 به ثبت قانونی رسیده و فعالیت بازرگانی خود را در زمینه واردات درب باز کن های برقی و موتورهای کرکره و راه بندهای کنترل تردد آغاز نموده است. این شرکت به مدیریت آقای محمدرضا مشکاتی فعالیت خود را بر سه اصل استوار نموده است:

 

  1. رونق اقتصادی
  2. ایجاد شغل و کار آفرینی
  3. مدرن کردن سیستم های سنتی برای رفاه حال هم وطنان گرامی و جلوگیری از اتلاف وقت آنها

 

شرکت متین گذر با بیش از یک دهه فعالیت، این افتخار را دارد که تعداد زیادی از جوانان جویای کار را ضمن آموزش تخصصی در زمینه بازرگانی نیز فعال نمود و آن هارا با تجربه کافی وارد بازار کار نموده است. این شرکت وارد کننده برندهای معروف و مطرح اروپایی مانند درب باز کن های اتوماتیک شامل کی اتومیشن ایتالیا، لایف ایتالیا، موتورهای کرکره پوژال اسپانیا را در اداره ثبت برندهای تجاری به ثبت رسانده و به صورت انحصاری روی این دستگاه ها فعالیت می نماید و نمایندگی های متعددی را در این زمینه در سراسر ایران فعال نموده است و تمام برندهای قابل ارائه به واسطه هولوگرام مخصوص متین گذر می باشد.

 

شرکت متین گذر این افتخار را دارد که علاوه بر فروش بحث خدمات و گارانتی که از مهم ترین مقوله های بازرگانی است به نحو احسن انجام داده و به واسطه نیروهای متخصصی که آموزش داده است این مورد به خوبی قابل اجرا بوده است.

ضمانت ارسال سلامت کالا

این فروشگاه تمهیدات لازم برای ارسال کالا در سلامت کامل را دیده است و از طریق شرکت‌های حمل و نقل معتبر اقدام به ارسال کالا می‌نماید.

شرایط فروش

مشتریان گرامی که از این وب‌سایت فروشگاهی اقدام به خرید کالا می‌نمایند، قوانین و شرایط خرید و فروش تجارت الکترونیک را مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران پذیرفته‌اند.

همچنین خریداران با آگاهی کامل از قوانین فروشگاه که در همین صفحه درج شده‌ است اقدام به خرید از وب‌سایت نموده‌اند و به آن قوانین احترام می‌گذارند.

این فروشگاه حداکثر تا هفت روز پس از تاریخ دریافت مرسوله کالاهای فروخته شده‌ی خود را که به روش خرید آنلاین فروخته شده است، پس می‌گیرد به شرطی که کالای فروخته شده از حالت آکبند خارج نشده باشد.

در صورتی که جعبه‌ی کالا خراب شده باشد این فروشگاه امکان عودت کالا را طی ۷ روزی که در بلا به آن اشاره شده بود نخواهد داشت.

در صورتی که کالای شما شامل گارانتی‌های شرکت‌های تجاری واردکننده آن محصول باشد در صورت بروز خرابی یا ایراد مطابق شرایط گارانتی مندرج همراه کالا عمل خواهد شد و این فروشگاه گارانتی کننده آن دسته از کالاها نیست.